2019 4-H at the Minnesota State Fair

Fair Results Back

Viewing records 1-50 of 266
Results last updated at: 09/17/2019 9:46 AM
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
Lama / Lama- all classes / 1: Lama Obstacle Course
257 Krisko, Kathryn 375 Purple Sherburne
1419 Becker, Conner 2026 White Crow Wing Long Lake Beavers
271 Mohan, Madeline 2129 White Winona
1537 Berg, Kirstin 2189 Red Isanti Sugar Maple Kids
1703 Evans, Mallory 2459 Red Lincoln Hope
1720 Johnson, Abigail 2526 Red Lincoln Hope
1811 Kraska, Reina 2638 White Marshall Viking Volcanoes
2204 Anderson, Karlyssa 3129 Blue Anoka Spunky Spelunkers
2224 Felchle, Jayden 3147 White Benton Central MN Llama Club
2225 Felchle, Mackenzie 3151 White Benton Central MN Llama Club
2237 Janski, Chloe 3176 White Benton Central MN Llama Club
2240 Janski, Emmilie (Emmi) 3186 White Benton Central MN Llama Club
2256 Lenz, Marizza 3213 Blue Benton Minden
2257 Lenz, Mickaila 3219 Purple Benton Minden
2363 Walls, Maya 3500 Red Stearns Breezy Pines
2364 Rademacher, April 3511 Red Stearns Tel-Stars
2486 Bishop, Julia 3568 Blue Anoka Anoka Northern Star
2518 Bloom, Benjamin 3614 White Anoka Rapid Rascals
2521 Bloom, Jacob 3621 Blue Anoka Dandy Linos
3017 Thompson, Kaitlyn 4328 Blue Anoka Spunky Spelunkers
3196 Schiebout, Raeyn 4583 Blue Mille Lacs CHEMA Comets
3213 Lingbeek, Kaitlin 4607 Red Lyon Stanley Busy Beavers
3353 White, Faith 4798 White Nobles Graham Lakes Braves
2273 Pederson, Isabella 4983 White Benton
3618 Barden, Emily 5168 Blue Carver Watertown Willing Workers
3630 Barden, Katie 5190 Red Carver Sugar City
3658 Ocel, Megan 5452 White Mower
3853 Wickenhauser, Paige 5497 Blue Carver Pleasant Valley
3860 Beery, Taylor 5511 Reserve Champion Advanced Obstacles Carver Watertown Willing Workers
3870 Crowell, Emma 5537 Red Carver Sugar City
3925 Johnson, Savannah 5617 Red Carver Pleasant Valley
4029 Murphy, Dylan 5767 Red Carver Sugar City
4035 Schlosser, Mikayla 5785 White Carver Watertown Willing Workers
4089 Nelson, Kylee 5868 Purple Reserve Champion Intermediate Obstacles Carver Sugar City
3918 Chemin, Mila 5994 Blue Carver
4206 Worm, Eddie 6052 Blue Carver Pleasant Valley
4238 Boyd, Joey 6102 Purple Washington St. Croix Clovers 4-H Club
4241 Strohsack, Danna 6114 Blue Carver Pleasant Valley
4242 Strohsack, Lynn 6117 Blue Carver Pleasant Valley
4262 Schmitz, Brayden 6129 Blue Carver Sugar City
4265 Kerfeld, Maren 6136 Blue Carver Sugar City
4281 Derosier, Elena 6162 Red Washington Soil Savers 4-H Club
4324 Voehl, Naomi 6246 Purple Carver Sugar City
4401 O'Connell, Molly 6372 Blue Washington Town of May 4-H Club
4407 Pothen, Kathleen 6382 Reserve Champion Senior Obstacles Washington Town of May 4-H Club
4409 Pothen, Shannon 6387 Blue Washington Town of May 4-H Club
4455 Warmka, Anna 6457 Champion Senior Obstacles Washington Country Cousins 4-H Club
4462 Wohlers, Carolyn 6469 Champion Intermediate Obstacles Washington Woodbury 4-H Club
4695 Overgaauw, Amanda 6799 Red Murray Cameron
4698 Overgaauw, Ashley 6806 Red Murray Cameron