2022 State 4-H Dog Show

Fair Results Back

Viewing records 1-50 of 922
Results last updated at: 12/03/2022 1:13 PM
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
Dog / Agility Advanced / Z025001: Agility - Advanced - 4, 8 and 12 inches - all Grades
131 Mitchell, Addison 422 Blue Champion Le Sueur Farmers Friends
214 Paulson, Jenny 691 Red Benton North Benton
Dog / Agility Advanced / Z025002: Agility - Advanced - 16 and 20 inches - all Grades
93 Kobberdahl, Emma 295 Red Isanti Dalbo Patriots
132 Mitchell, Sydney 426 Blue Reserve Champion Le Sueur Farmers Friends
162 Oase, Zoe 552 Blue Champion Anoka Independent - Anoka County
240 Koehler, Jade 1049 Red Goodhue
Dog / Agility Beginner / Z021001: Agility - Beginner - 4, 8 and 12 inches
9 Hovde, Kendall 18 Red Cass Northern Stars
15 Lucas, Kodiak 43 Blue Sherburne Refuge Rangers
16 Moore, Olive 104 Blue Sherburne Refuge Rangers
50 Manuel, Maria 166 Blue Wright Willing Workers
5 Cartwright, Taylor 230 Blue 1st Award of Excellence Sherburne
104 Doll, Elaina 336 Blue Hubbard Green Valley Livewires 4-H Club
105 Soderberg, Lilyan 340 Blue Hubbard Hubbard Prairie Dogs
129 Torgerson, Augustus 416 Blue Crow Wing Cuyuna Range Miners
135 Loock, Carlie 440 Blue Freeborn Conger 4-H Club
151 Edmundson, Colin 524 Blue Champion Anoka Spunky Spelunkers
160 Linke, Jordis 546 Blue Reserve Champion Anoka Dandy Linos
161 Nicholls, Taylor 551 Blue Anoka Dandy Linos
165 Vandermeuse-Siteki, Zachariah 558 Blue Champion Anoka Loganberries
181 Zago, Lillianna 596 Red Mower Lyle Area Willing Workers
183 Bally, Brooke 601 Red Mower Red Rock Rangers 4-H Club
187 Beisler, Charity 619 Red Lyon Lake Marshall Eagles
202 Wesley, Kaitlyn 664 Red Meeker Forest City Livewires
224 Allen, Tiffany 722 Blue Reserve Champion Olmsted Eyota Wonder Workers
228 Lewis, Megan 733 Blue Carver Pleasant Valley
233 Haugen, Alixandra 753 Red Beltrami Turtle River Tall Pines
250 Valdez, Lucia 780 Blue Olmsted Creative Clovers
256 Weber , Ruthie 800 Blue Champion Beltrami Rural Ranchers
280 Pantoja, Isabela 909 Blue Lincoln New Grove
289 Lingbeek, Aliyah 942 Blue Reserve Champion Swift Hayes Kildare
317 Sundby, Kendall 1031 Blue 1st Award of Excellence Otter Tail - West Dalton
Dog / Agility Beginner / Z021002: Agility - Beginner - 16 inches
22 Lewer, Sydney 59 Red Waseca Riverside Ramblers
29 Koch, Brooke 80 Red Kanabec Canter Club
33 Showers, Lauryn 91 Blue Kanabec Prime Cuts
17 OHalloran, Annaliese 107 Red Sherburne Busy Bees
87 Frantzick, Ryan 281 Red Chisago County Line
100 Maddock, Catherine 325 Blue Reserve Champion Redwood Golden Gophers
103 Willegal, Abigail 334 Red Sibley Blazin' West Stars
110 Oyster, Ruger 355 Blue Wadena Ambitious Club 4-H Club
114 Helberg, Bryce 368 Red Clearwater Leon Ramblers
116 Reichert, Sarah 377 Blue Clearwater Leon Ramblers
117 Berg, Ellyse 382 Red Clearwater Leon Ramblers
142 Kraft, Hannah 493 Blue Reserve Champion Rice Wheatland Wheaties
143 Aldinger, Lexi 496 Red Anoka Dandy Linos
144 Babbs, Madison 498 Blue Champion Anoka Independent - Anoka County
147 Bourn, Claire 512 Blue Anoka Cheerful Chuggers
149 Carey, Rylea 518 Blue Champion Anoka Rapid Rascals
150 Duax, Ella 520 Blue Anoka Rapid Rascals
155 Hasskamp, Savannah 530 Blue Anoka Lino Lakers
158 Kotenbeutel, Haley 540 Blue Reserve Champion Anoka Undecided - please contact me - Anoka County